Wakacje na mazurach

Domki zbudowane z pełnego bala, ocieplone i ogrzewane, do użytku całorocznego, prze każdym oddzielny ogródek, pomost, brzeg jeziora Wojciech. Dodatkowo miejsce na ognisko wiata łódź wiosłowa. Około 8km od centrum Augustowa ok. 800m od Studzienicznej i Przewięzi. Cisza i spokój w pobliżu restauracja ok. 200m. Na terenie ośrodka znajduje się sauna do wyboru sucha lub parowa.

Komfortowo i w pełni wyposażone, pięcioosobowe o pow. 60m2. Na Parterze salon z kominkiem, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój. Na piętrze dwie oddzielne sypialnie (2 i 3 osobowa) i dodatkowa toaleta (WC)

 

Sauna:

W sezonie letnim od 01/06 do 31/08 obowiązują następujące warunki rezerwacji:
Rezerwacje są przyjmowane tylko na pobyty siedmiodniowe (od soboty do soboty) lub ich wielokrotność. Doba zaczyna się od godz. 15:00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 12:00 w dniu wyjazdu. Dla rezerwacji dokonanych do 30 kwietnia, cena 350,- zł za domek pięcioosobowy za dobę. Przy rezerwacjach dokonanych po 30 kwietnia, cena 390,- zł / domek / doba. Ceny bez dodatkowych opłat (za parking, prąd, wodę, drewno do kominków, łódź). Inna ilość osób niż pięć – cena umowna.

Poza sezonem letnim ceny umowne, zależnie od ilości osób i długości czasu pobytu.
Rezerwacje są przyjmowane i potwierdzane e – mailem lub sms po dokonaniu 50% wpłaty na nasz rachunek bankowy jako zadatek, druga część wpłaty w dniu przyjazdu.
Nie przyjmujemy Gości ze zwierzętami.
W przypadku skrócenia pobytu cena nie zmniejsza się.
Serdecznie zapraszamy!